Duhové zprávičky | Základní škola Paseka

Duhové zprávičky

Krátké zprávy z Duhové školy aneb Co se do Zpravodaje nevešlo
18. 03. 2019
K640_Recitační soutěž v Uničově.JPG  V minulém týdnu se do schránek paseckých občanů rozlétl oblíbený Pasecký zpravodaj. Všichni do něj chceme uveřejňovat, pochlubit se tím, co je kde nového, nebo co se v naší obci chystá. Příspěvků moc, stránek málo. 
Se svou troškou do mlýna přišli i naši žáci. Aby jim nebylo líto, že jejich první publicistické počiny nenašly své čtenáře, uveřejňujeme tyto články na našich stránkách.
V příloze najdete vše, co jsme za naši školu sepsali.
Pěkné počtení...

ÚŽASNÉ ZPRÁVY PO UZÁVĚRCE...
Před jarními prázdninami ve středu 6.března se naši žáci vydali vybojovat pro naši školu další ocenění, další místa na stupních vítězů. A? Povedlo se! To je jen slabé pojmenování obrovského úspěchu našich recitátorů. 
Vítězové školního kola v kategorii mladších žáků se zúčastnili: Jindřich Moravec (2.ročník), Eva Holubová (3.ročník), Tereza Kučerová (3.ročník) - Jindra a Ema si přivezli OCENĚNÍ (místa se v této soutěži neudělují).
Za starší žáky nás reprezentovali: Natálie Filová (4.ročník), Matyáš Seidl (4.ročník), Kryštof Moravec (5.ročník). Kryštof získal OCENĚNÍ a NATÁLKA dokonce POSTUPJE DO KRAJSKÉHO KOLA!!! 
Takového úspěchu naši žáci dosud nezískali. GRATULUJEME  děkujeme všem, kteří se na přípravě podíleli.

Naši astronomové bojovali ve 2.kole také úspěšně. Přivezli 2.místo. Od toho prvního je dělilo jen půl bodu. Paráda, co myslíte?Soubory ke stažení:
KRÁTKÉ ZPRÁVY Z DUHOVÉ ŠKOLY - BŘEZEN 2019.pdf

Na výpis novinek