Duhové zprávičky | Základní škola Paseka

Duhové zprávičky

VELIKONOČNÍ VÝSTAVA ŘEMESEL
27. 03. 2018
Školní jarmark  Po roční přestávce jsme opět uspořádali za vydatné pomoci oSRPŠ, Kulturní komise Obce Paseka, skautského oddílu Rebelové, prodejců a šikovných řemeslníků a rodičů našich žáků Jarní či spíše Velikonoční výstavu řemesel.
Letošní rok byl hlavně ve znamení tvořivosti. Téměř u každého stánku si mohli návštěvníci (a opravdu nezáleželo na jejich věku) vyrobit něco pěkného pro radost a k Velikonocům v malých výtvarných dílničkách - pletení tatarů, zdobení vajíček různými technikami, vyrábění přáníček...
K vidění a zakoupení bylo skutečné jaro - osení, vajíčka, perníčky, velikonoční dekorace, jednoduché šperky, ale také tašky šetřící naši přírodu. Skauti přímo na sále šili plátěné tašky, jež se každé ženě (i muži) vejdou do kabelky či do ruky. Pak hurá na nákup a igelitky nepotřebujete.
O znamenité a nejen oku lahodící občerstvení se postarala uničovská vinotéka Vína pro radost (paní Gajdošová a Hrochová, Paseka) a maminky žáků 4.ročníku, v jejichž režii bylo tentokrát sladké občerstvení.
Oblíbený popcorn opět pražili manželé Holubovi.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na nádherné atmosféře, návštěvníkům a sponzorům za finanční prostředky, jež použijeme pro naše žáky - na konci školního roku pojedeme do Olomouce do divadla a žákům uhradíme vstupenky i autobus.
Děkujeme :-) manželům Holubovým, panu Janu Rášovi, paní Gajdošové za finanční prostředky, paní Lenobelové, paní Vavřínové, paní Vymětalíkové, paní Píškové, paní Hoffingerové, paní Levé, paní Vojtáškové, paní Moravcové za sladké i slané občerstvení, jejichž prodejem jsme získali další penízky.
Děkuji paním učitelkám za perfektní organizaci.
Příjemné odpoledne si můžete znovu připomenout s fotkami, které pořídila paní učitelka Silve Soldánová.
Mgr. Jana Knápková, ředitelka

http://duhovaskola.rajce.idnes.cz/Velikonocni_vystava_Paseka_24.3.2018/


Na výpis novinek